beyoğlu

 

 

 

Meyvemix Taze Sıkılmış Meyve Suları

Meyvemix Kadın

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meyvemix taze sıkılmış meyve sularına ve karışımlarına kesinlikle doğal olmayan ( konserve, dondurulmuş meyve, kutu meyve suları ve katkı maddeleri ) ürünler kullanmamaktadır. Meyvemix ten aldığınız ürünler gerçektir.

 

Meyvemix’in vizyonu, her zaman en TEMİZ, en DOĞAL, en KALİTELİ ürün ve hizmet sunmaktır. Sektörün öncü ve en profesyonel firması olmaktır.

 

Meyvemix olarak misyonumuz, misafirlerimize ürettiğimiz %100 doğal meyvesularını taze ve sağlıklı şekilde, temiz bir ortamda ve üstün hizmet anlayışı ile sunmaktır.

 

Günümüz beslenme alışkanlıkları son derece düzensiz ve sağlıksız bir hal almıştır. Genetik olarak üzerinde oynanmış besinler, hiç bir besleyici değeri olmayan atıştırmalıklar, abur cubur ve fast food ürünleri tüm bu durumu daha da karışık hale getirmektedir. Öğün atlama ve düzensiz beslenme ise yaygın olan beslenme alışkanlığımız olmuş durumdadır. Tüm bunlar, çok çeşitli fiziksel ve ruhsal rahatsızlıkların oluşmasında etkin olmuştur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peki meyve suyu sağlıklı kalmamıza nasıl yardımcı oluyor?

Meyve suyundan bahsederken sağlık yönünden daha birçok faydadan bahsetmek mümkündür. Meyve suyu, kötü kolestrol veya LDL oranını etkili bir biçimde dizginleyebilir. Bilindiği üzere, yüksek LDL oranı çeşitli kalp ve damar hastalıklarının kök sebebidir. Bundan dolayıdır ki, meyve suları kalp ve damar hastalıklarının önlenmesine yardımcı olabilmektedir. Ayrıca, vücudun birçok kanser türüne karşı korunmasız kalmasını engellemektedir. Düzenli olarak meyve suyu içmek birçok diyabet tipine karşı da vücüdun savunmasını sağlayabilmektedir. Günlük beslenme alışkanlığına katılan meyve suları, yaşlanmayı yavaşlatabilmekte ayrıca da daha uzun ve dinç bir yaşam sürülmesine yardımcı olabilmektedir. Tüm bunlara ilave olarak, spor ve egzersiz yaparken enerji kazanmaya yardımcı olabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

  Meyvemix Beyoğlu İstanbul Türkiye - info@meyvemix.com